Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rekcin - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

800 000 zł37 675 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka rolna o pow. 3,7675 ha (pastwiska trwałe) z częścią lasu, lekko pochylona, lokalizacja gmina Pruszcz Gdański. Położona w miejscowości Rekcin przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kczewo

Kczewo(Rekcin + 22 km)

215 000 zł1 700 m² 126,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane położone w gm. Przodkowo w miejscowości młynek w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż 4 działek na kaszubach z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kawle Górne

Kawle Górne(Rekcin + 25 km)

379 000 zł844 m² 449,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na Kaszubach, gdzie budowa domu nie zaczyna się od lat oczekiwania na pozwolenia? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży uzbrojonej działki budowlanej, której głównym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Żukowo

Żukowo(Rekcin + 17 km)

300 000 zł845 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m2 położona w Żukowie, w powiecie Kartuskim. Działka płaska objęta mpzp (mn) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

374 440 zł1 012 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1012m2, położona w m. Tuchom, gm. Żukowo, w powiecie kartuskim. Atuty: - wszystkie media przy działkach, - doskonała lokalizacja, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Podgórna

Jankowo Gdańskie(Rekcin + 7 km)

2 988 900 zł6 642 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty lokalizacja lokalizacja mpzp który przewiduje zabudowę przemysłową, usługową, składy lub magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Lędowo(Rekcin + 13 km)

309 000 zł1 252 m² 246,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicze ,kameralnie położone działki budowlane pod Gdańskiem - Lędowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Lędowo. Znajduje się ona 5km od Pruszcza Gdańskiego, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sucha Huta

Sucha Huta(Rekcin + 17 km)

329 000 zł4 046 m² 81,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna działka, z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Goszyn

Goszyn(Rekcin + 21 km)

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 (z wydanymi warunkami zabudowy), położona w miejscowości Goszyn, gmina Tczew. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do trójkąta, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Otomino

Otomino(Rekcin + 15 km)

299 000 zł1 198 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: otomino, gm. Żukowo Powierzchnia: 1198 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Sobieszewo,Gdańsk(Rekcin + 14 km)

720 000 zł574 m² 1 254,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka - Wyspa Sobieszewska! lokalizacja Nieruchomość położona jest w urokliwej części Wyspy Sobieszewskiej - Świbnie. Wyspa Sobieszewska to nie tylko bogactwo natury.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Spacerowa

Rekcin,pomorskie

800 000 zł37 675 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena do negocjacji. Na sprzedaż działka o powierzchni 37 675 m2 w miejscowości Rekcin gm. Pruszcz Gdański. Dlaczego watro kupić tę działkę? - Idealna inwestycja. - media w drodze, na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij